Witamy kandydatów na kierowców prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A i B na stronie Autoszkoły Mechaniak! Od 1995 roku działamy przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Z powodzeniem przez poprzednie lata wykształciliśmy setki białostockich kierowców, a nasi instruktorzy zajmują czołowe miejsca w mistrzostwach polski instruktorów. Posiadamy swój własny plac manewrowy ze wzniesieniem oraz samochody i motocykle identyczne jak w WORD.

Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców. Przykładamy ogromną wagę do tego, by szkolenia przez nas organizowane prowadziły do nabycia wiedzy i niezbędnych umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu państwowego. Kilkakrotnie byliśmy wyróżniani za naszą działalność. Obecnie zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu szkół nauki jazdy. To nasi kursanci najczęściej zdają egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Siłą naszego sukcesu jest wykwalifikowana kadra. Osoby pracujące w naszym ośrodku to świetni fachowcy, którzy swoje umiejętności i doświadczenie pragną przekazać następnym pokoleniom kierowców. Dzięki ich zaangażowaniu wciąż osiągamy najlepsze wyniki w szkoleniu kierowców.

- Autoszkoła Mechaniak szczyci się NAJWYŻSZĄ ZDAWALNOŚCIĄ egzaminów Państwowych na prawo jazdy:

- TOMASZ ZIMNOCH  zdobył tytuł
MISTRZA POLSKI INSTRUKTORÓW  w roku 2010 i 2012
 -  Pierwsze miejsce w konkursie
INSTRUKTOR PODLASIA 2014
www.pfssk.pl/pl/aktualnosci/2014-09/instruktor-podlasia-2014-rozstrzygniety

UWAGA kursanci! przy wyborze szkoły nauki jazdy warto wiedzieć kto jest najlepszy :)) nie wybierajcie ceny! wybierzcie pewność i doświadczenie instruktora!

- Uczestniczymy w akcjach pomocy, ostatnia to udział w licytacji "Oko w oko z rakiem - pomoc dla Marcelinki".